Jdi na obsah Jdi na menu

V Rýmařově se uskutečnil Karneval na ledě

24. 2. 2015

V Rýmařově se uskutečnil Karneval na ledě

Rýmařov – Nejkrásnější masku měla Pirátka Anetka. Ta se nejvíce líbila porotě na Karnevalu na ledě v Rýmařově. Akce se zúčastnil i poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

Místní organizace (MO) České strany sociálně demokratické (ČSSD) v Rýmařově uspořádala druhý ročník Karnevalu na ledě, který proběhl na rýmařovském zimním stadionu v neděli 15. února 2015 od 12.30 hodin. Letos se na ledové ploše porotě představilo 63 účastníků, což podle Ludmily Axmanové z MO ČSSD Rýmařov bylo více než v minulém roce.

„Na ledě se představila různorodost masek – od princezen, pirátů, rytířů, strašidel, zlatých rybek, ježibab, kouzelníků a dokonce přišel i rozhodčí. Děti soutěžily v reji masek anebo projížděly mezi kužely,“ přiblížila kulturní akci Ludmila Axmanová z MO ČSSD Rýmařov.

Porotě se letos nejvíce líbila Pirátka Anetka, Rytíř Karel a Bílé strašidlo. Událost přijel také podpořit svou účastí poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný. „Akce byla velmi pěkná. Nejenom zásluhou pořadatelů, ale bylo i pěkné počasí, a proto i přišlo mnoho dětí s rodiči,“ v závěru si pochvaloval a poděkoval pořadatelům za příjemnou kulturní akci poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.