Jdi na obsah Jdi na menu

Sociální demokraté v Rýmařově si za nového předsedu zvolili Marka Bociána

20. 5. 2015

Sociální demokraté v Rýmařově si za nového předsedu zvolili Marka Bociána

Rýmařov – Poslanec Ladislav Velebný vedl Členskou schůzi ČSSD v Rýmařově. Místní sociální demokraté si zvolili nového předsedu Marka Bociána.

Členskou schůzi Místní organizace (MO) České strany sociálně demokratické (ČSSD) v Rýmařově svolal na pátek 15. května 2015 předseda Okresního výkonného výboru (OVV) ČSSD Bruntál aposlanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, kterou jako předsedající také řídil.

Rýmařovští členové sociální demokracie si volili vedení místní organizace – předsedu a výbor. Novým předsedou MO ČSSD Rýmařov byl nadpoloviční většinou přítomných zvolen Marek Bocián, který působí jako sociálně-demokratický a rýmařovský zastupitel a je ředitelem Soukromé střední

odborné školy Prima s.r.o. Rýmařov.

Ve Výboru MO ČSSD Rýmařov budou pracovat: nový předseda MO ČSSD Rýmařov Marek Bocián, předseda Klubu zastupitelů ČSSD v Rýmařově Boris Pavlásek, dále pak Ludmila Axmanová, Jaroslav Kala, Bohumil Mořkovský, Jiřina Pavlásková a Milada Kaplanová.

V závěru se diskutovalo o přípravě dětského dne a dalších tématech okolo práce poslance Ladislava Velebného, moravskoslezského zastupitele Jaroslava Kaly a o místní komunální politice.