Jdi na obsah Jdi na menu

Na Kulatém stole Radka Vráblíka diskutovalo osm lídrů z Rýmařova

9. 10. 2014

Na Kulatém stole Radka Vráblíka diskutovalo osm lídrů z Rýmařova

Rýmařov – Osm lídrů z Rýmařova se veřejnosti představilo na „Kulatém stole Radka Vráblíka“. Občané se kandidátů dotazovali na mnohé otázky.

Osm lídrů kandidujících politických stran, hnutí a nezávislých sdružení do Zastupitelstva města Rýmařova se představilo veřejnosti na „Kulatém stole Radka Vráblíka“. Předvolební akce proběhla ve Středisku volného času v Rýmařově v úterý 7. října 2014 od 18 hodin. Možnosti seznámit se blíže s volebním programem i samotnými lídry kandidátek využilo mnoho občanů města.

Moderátor z multimediální agentury Studia STA a asistent poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného, Radek Vráblík ve třech minutách nechal představit každého přítomného lídra. Pak lídři moderátorovi odpovídali na otázky z jejich předvolebních programů. Další částí večera byla diskuze nad rekonstrukcí autobusového nádraží a zoufalým stavem historické výpravní budovy železniční stanice, zastřešení zimního stadionu, bezpečnost ve městě a čerpání peněz z evropských fondů.

Každý z lídrů měl poté možnost položit otázku jednomu ze svých spolusedících kolegů. Závěrem „Kulatého stolu Radka Vráblíka“ přišel prostor pro občany, kteří se osmi lídrů dotazovali nejen na daná témata, která je o městu zajímají.

„Kulatý stůl Radka Vráblíka“ odborně připravila společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. Lídry a veřejnost k diskuzi vyzval předseda Místní organizace ČSSD v Rýmařově a tamní místostarosta Jaroslav Kala.

STA
(upraveno)

kandidati.jpg

 

moderator.jpg

 

 

 

 

 

 

 

publikum.jpg