Jdi na obsah Jdi na menu

Krajský volejbalový turnaj ČSSD v Dolní Moravici čeká i kulturní program

26. 8. 2015

Sociální demokraté na Bruntálsku připravují tradiční Krajský volejbalový turnaj ČSSD. Ten se uskuteční v Dolní Moravici na Rýmařovsku v sobotu 5. září 2015. Nebude chybět ani kulturní program.

Okresní výkonný výbor ČSSD Bruntál ve spolupráci s Místní organizací ČSSD v Dolní Moravici pořádají tradiční Krajský volejbalový turnaj ČSSD, letos už šestnáctý ročník, o pohár předsedy Krajského výkonného výboru ČSSD Moravskoslezského kraje. Sportovní akce se uskuteční ve Sportovním areálu TJ Dolní Moravice v sobotu 5. září 2015 od 9 hodin. Velkolepé události se zúčastní poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný a hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák.

Sportovní klání začne prezentací v 8 hodin. V 9 hodin vystoupí bruntálské mažoretky a v 9.10 hodin dojde k slavnostnímu zahájení turnaje. Návštěvníci akce se mohou těšit od 14 hodin na orientální tance Dambra Bruntál. Předpokládané vyhodnocení a ukončení soutěže pořadatelé naplánovali asi do 17 hodin. Od 19.30 hodin odstartuje diskotéka a Karaoke Kalliope. Během celého dne je zajištěno bohaté občerstvení a tombola. Jak se na volejbalový turnaj přihlásit? Více zde...

Více zde: http://www.velebny.eu/products/krajsky-volejbalovy-turnaj-cssd-v-dolni-moravici-ceka-i-kulturni-program/