Jdi na obsah Jdi na menu

ČSSD zvítězila v komunálních volbách v Rýmařově

17. 10. 2010

Česká strana sociálně demokratická zvítězila ve volbách do městského zastupitelstva. V tvrdém boji získala rekordních sedm mandátů z jedenadvaceti, což je pro naši místní organizaci historický úspěch. Na druhém místě žebříčku se umístilo Sdružení nezávislých kandidátů - Evropští demokraté s pěti zastupiteli, třetí byla Občanská demokratická strana s třemi, KDU ČSL a KSČM získali po dvou, po jednom zastupteli mají TOP 09  a Věci Veřejné

Zastupiteli za ČSSD se stali: Ing. Jaroslav Kala (1248 hlasů), Ing. Josef Žižka (992 hlasů), Mgr. Marek Bocián (985 hlasů), Josef Bernátek (976 hlasů),  Ing. Boris Pavlásek (956 hlasů), Ing. Vojtěch Hrdina (947 hlasů) a Bc. Lenka Baborovská (947 hlasů). Všem blahopřejeme!

Výbor MO ČSSD Rýmařov děkuje všem voličům, kteří naše kandidáty podpořili svým hlasem. Vaše důvěra je pro nás zavazující. Také děkujeme našim kandidátům a v neposlední řadě všem aktivním členům naší strany, bez jejichž práce bychom se neobešli. Nemáme bohaté sponzory jako některé jiné strany, ale opět se potvrdilo, že síla sociální demokracie je v práci s lidmi.

Zároveň Vás vyzýváme, abyste se zúčastnili druhého kola senátních voleb a podpořili Ing. Jaroslava Palase. Je zapotřebí získat v Senátu dvanáct senátorů pro ČSSD, aby strana měla většinu nutnou pro zablokování případných změn ústavy; naši senátoři budou také moci ovlivnit příští volbu prezidenta republiky, vracet zákony zpět do Parlamentu a také zvolit zástupce levice do čela Senátu.

Proto přijďte k volbám také 22.-23. října a potvrďte počátek obratu ve směřování naší země!